משקה אלוורה

צמח האלוורה נגיש לכם יותר מתמיד וכיום ניתן לצרוך אותו כנוזל. ישנם סוגים רבים של משקאות אלוורה המרכזים טעם, לצד איכות בלתי מתפשרת של הג'ל. משקאות האלוורה הינם אנטי בקטריאלים, אנטי דלקתיים, מאזנים ומייצבים את המערכות בגוף, מסייעים בפעולת העיכול ומנקים רעלים, מזינים את תאי העור מבפנים, ואף ותורמים להרגשה כללית טובה.

 משקה הפלא הזה המגיע בעשרות וריאציות ושילובים הוא אכן, משקה הפלא האולטימטיבי. בכוחו להוות את פעולת המנע כנגד תהליכים אפשריים, ואף להוות את פעולת הנטרול של מצב פיסי קיים. ג'ל האלוורה הנספג בדם מבצע את תפקידו במהירות רבה ולעתים, כבר ביום הראשון תרגישו יותר טוב ותבחינו בשינוי. שתיית הג'ל כוללת 19 מתוך 20 חומצות האמינו החיוניות לגוף האדם. בתהליך השתייה מתקבלת פעולה יעילה של מערכת האנזימים אשר גורמת לתפקוד יעיל של הגוף, פיתוח מערכת החיסון שבכוחה להתגבר על מחלות קיימות וליצור אף עמידות בפניהן. את חלק מהנוזלים המוצעים בשוק ניתן לשתות ישירות מהבקבוק כמה שרוצים, וחלקם מוצעים כתרכיז נוזל המחייבים שתייה הדרגתית, בדרך כלל כפית או שתיים ביום.

משקאות אלוורה

ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל לשתייה של חברת Forever הוא משקה האלוורה הנמכר ביותר בעולם בשל היותו מאזן ומייצב את מערכות הגוף. התהליך הטבעי הנעשה בג'ל בעצם הפיכתו לנוזל לא פוגע בערכו התזונתי ובטריותו. למעשה 97 אחוזים מערך הג'ל מצויים במשקה, לצד חומצות אמיניות, ויטמינים ומינרלים הנחוצים לבריאות האדם.

 סובלים מבעיות פרקים וחוליות? בשביל זה יש את המשקה Forever Freedom שיחזיר לכם את חופש התנועה. הוא מבוסס על 90 אחוז ג'ל אלוורה טהור, ומכיל חומרים טבעיים של גופרית אורגנית, גלוקוזאמין סולפאט וכונדרואיטין סולפאט הנספגים בדם ומועברים ביעלות לעצמות ומאחים אותם. משקה אלוורה וחמוציות מכיל חמוציות המסייעות בטיפול בדרכי השתן, בהאטת תהליכי הזדקנות, במניעת כיב קיבה, בשמירה על בריאות כלי הדם והלב, ובמניעת סרטן.

משקה אלוורה בתוספת מיץ אפרסקים זהה בערכו התזונתי והבריאותי לג'ל האלוורה. טעמו הייחודי וחתיכות האלוורה הגסות החתוכות בתוכו מקנים למשקה ייחודיות וטעם משופר. תה פרחי האלוורה הבא בתוספות של ג'ינג'ר, קינמון וקליפות תפוז מומלץ לרוצים לרדת במשקל ויעיל לניקוי רעלים בגוף.
תרכיז משקה אלוורה של חב' הרבלייף, עשוי מצמח האלוורה באיכות מעולה ומכיל אנזימים טבעיים מועילים וחשובים, התורמים לפעולת הניקוי הטבעית של הגוף. משקה מרענן זה עוזר להרגיע את מערכת העיכול ומסייע לפעולת הניקוי של הגוף. מטהר ומנקה את כל מע' העיכול מהפה ועד פי הטבעת, מפחית את תצרוכת הסוכר ומגביר תצרוכת מים.

בין אם אתם סובלים ממחלות או בין אם אתם בעלי מודעות לבריאות נכונה, שתיית ג'ל האלוורה תשנה את חייכם מהקצה אל הקצה, תשנה את סגנון חייכם ותבטיח איכות חיים ברמה שלא הכרתם, והכל הודות לצמח אחד שנחשב בעיני רבים לצמח בעל הסגולות הרבות ביותר בטבע. לבריאות!